Betsat Banka Havalesi İle Para Yatırma

Betsat Banka Havalesi İle Para Yatırma

Betsat Banka Havalesi İle Para Yatırma işlemleri oldukça kolaydır. Hemen Betsat hesabınıza giriş yapın daha sonrasında Para yatırma sekmesinde yer alan banka havale yöntemlerinden birisi ile yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Bu para yatırma işlemleri oldukça kolay olup kısa süre içerisinde sizlerin hesabınıza aktarılmaktadır.

betsatgirisbuton

Hızlı Banka Havalesi : Hızlı Banka Havalesi yöntemi ile en az 50 TL limitle para yatırma işlemi yapabilirsiniz.Tüm bankalar ile Hızlı Havale yapılabilir. Aktif olan banka isim ve miktarlarına göre işlemler anlık olarak güncellenmektedir. EFT ile yatırım kabul edilmemektedir.Yalnızca kendi adınıza olan hesaplardan havale yapabilirsiniz. Enpara-Finansbank işlemlerinde askı süresi 1 saattir.

Minimum: 50 TRY
Maximum: 10000 TRY
İşlem Süresi: Anında
İşlem Ücreti: Ücretsiz

Anında Havale : Garanti Bankası, Akbank, DenizBank, QNB Finansbank, İş Bankası, TEB, VakıfBank, YapıKredi, Ziraat Bankası, Şekerbank, Kuveyttürk, PTTBank, Türkiye Finans, Halkbank, alBaraka, Papara, Enpara ile Anında Havale yapabilirsiniz. EFT ile yatırım kabul edilmemektedir.Yalnızca kendi adınıza olan hesaplardan havale yapabilirsiniz.

Minimum: 50 TRY
Maximum: 30000 TRY
İşlem Süresi: 1 Dakika
İşlem Ücreti: Ücretsiz

Güvenli Havale : Banka Havalesi yöntemi ile hesabınıza en az 100 TL değerinde para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Banka havalesi yönteminde, hesap bilgileri Sürekli Güncellenmektedir. Her yeni yatırım işlemi için yeni hesap talebinde bulununuz. Lütfen aynı hesaba birden fazla kez yatırım yapmayınız.

İşlem Süresi: Max 10 dakika
İşlem Ücreti: Ücretsiz
Min: 100 TL
Max: 10.000 TL

RocketPay : Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapıkredi, Ziraat Bankası ile RocketPay de havale işlemlerinizi yapabilirsiniz. EFT ile yatırım kabul edilmemektedir.Yalnızca kendi adınıza olan hesaplardan havale yapabilirsiniz.

Minimum: 100 TRY
Maximum: 3500 TRY
İşlem Süresi: 1 Dakika
İşlem Ücreti: Ücretsiz

Anlık Banka Havalesi : Anlık Banka Havalesi yöntemi ile en az 100 TL limitle yatırım işlemi yapabilirsiniz.Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası ve Yapı Kredi ile Anlık Banka Havalesi yapabilirsiniz.Aktif olan banka isim ve miktarlarına göre işlemler anlık olarak güncellenmektedir. EFT ile yatırım kabul edilmemektedir.Yalnızca kendi adınıza olan hesaplardan havale yapabilirsiniz.

Minimum: 100 TRY
Maximum: 12000 TRY
İşlem Süresi: 10 Dakika
İşlem Ücreti: Ücretsiz

Betsat Banka Havalesi İle Para Yatırma

Bir yanıt yazın

Başa dön